UUD1H560MNL1GS
NichiconNichicon
UUD1H560MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUD1H560MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 56UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: 1.UUD1H560MNL1GS.pdf2.UUD1H560MNL1GS.pdf3.UUD1H560MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UUD1H560MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris UUD1H560MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 56UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 405909 pcs Duomenų lapas 1.UUD1H560MNL1GS.pdf2.UUD1H560MNL1GS.pdf3.UUD1H560MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UUD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-2304-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 340 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 56µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Talpa 56µF