UUD0J102MNR1GS
NichiconNichicon
UUD0J102MNR1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UUD0J102MNR1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 1.UUD0J102MNR1GS.pdf2.UUD0J102MNR1GS.pdf3.UUD0J102MNR1GS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UUD0J102MNR1GS specifikacijos
Dalies numeris UUD0J102MNR1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4333 pcs Duomenų lapas 1.UUD0J102MNR1GS.pdf2.UUD0J102MNR1GS.pdf3.UUD0J102MNR1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UUD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 225mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 170 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF