UTT1H010MDD
NichiconNichicon
UTT1H010MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UTT1H010MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UTT1H010MDD.pdf2.UTT1H010MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UTT1H010MDD specifikacijos
Dalies numeris UTT1H010MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 492396 pcs Duomenų lapas 1.UTT1H010MDD.pdf2.UTT1H010MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UTT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 6.9mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-3279
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 30 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 1µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UTT1H100MDD
UTT1H100MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 381831 pcs
parsisiųsti: UTT1H100MDD.pdf
RFQ
UTT1E331MPD
UTT1E331MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 245987 pcs
parsisiųsti: UTT1E331MPD.pdf
RFQ
UTT1H010MDD1TP
UTT1H010MDD1TP
apibūdinimas: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL