UTS1H4R7MDD1TP
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UTS1H4R7MDD1TP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UTS1H4R7MDD1TP.pdf2.UTS1H4R7MDD1TP.pdf
  • Pranešimas
UTS1H4R7MDD1TP specifikacijos
Dalies numeris UTS1H4R7MDD1TP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 348834 pcs Duomenų lapas 1.UTS1H4R7MDD1TP.pdf2.UTS1H4R7MDD1TP.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UTS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 4.7µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UTS1H4R7MDD
UTS1H4R7MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL