UTS1H2R2MDD1TP
NichiconNichicon
UTS1H2R2MDD1TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UTS1H2R2MDD1TP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UTS1H2R2MDD1TP.pdf2.UTS1H2R2MDD1TP.pdf
  • Pranešimas
UTS1H2R2MDD1TP specifikacijos
Dalies numeris UTS1H2R2MDD1TP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 419811 pcs Duomenų lapas 1.UTS1H2R2MDD1TP.pdf2.UTS1H2R2MDD1TP.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UTS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 22mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.059" (1.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 2.2µF