UTM1C330MPD1TD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UTM1C330MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UTM1C330MPD1TD.pdf2.UTM1C330MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UTM1C330MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UTM1C330MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5767 pcs Duomenų lapas 1.UTM1C330MPD1TD.pdf2.UTM1C330MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UTM Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.827" (21.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 33µF Programos General Purpose