UTM1A101MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UTM1A101MPD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: UTM1A101MPD.pdf
  • Pranešimas
UTM1A101MPD specifikacijos
Dalies numeris UTM1A101MPD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4933 pcs Duomenų lapas UTM1A101MPD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UTM Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UTM1A330MPD1TD
UTM1A330MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 5466 pcs
parsisiųsti: UTM1A330MPD1TD.pdf
RFQ
UTM1A221MPD
UTM1A221MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 4427 pcs
parsisiųsti: UTM1A221MPD.pdf
RFQ
UTM1A101MPD1TD
UTM1A101MPD1TD
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL