USW1V100MDD1TE
NichiconNichicon
USW1V100MDD1TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USW1V100MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.USW1V100MDD1TE.pdf2.USW1V100MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
USW1V100MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris USW1V100MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1066883 pcs Duomenų lapas 1.USW1V100MDD1TE.pdf2.USW1V100MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija USW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 31mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 10µF Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
USW1HR47MDD1TE
USW1HR47MDD1TE
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 1312818 pcs
parsisiųsti: USW1HR47MDD1TE.pdf
RFQ
USW1V100MDD
USW1V100MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL