USW0J101MDD1TE
NichiconNichicon
USW0J101MDD1TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USW0J101MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.USW0J101MDD1TE.pdf2.USW0J101MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
USW0J101MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris USW0J101MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 975341 pcs Duomenų lapas 1.USW0J101MDD1TE.pdf2.USW0J101MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija USW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 117mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Talpa 100µF