USR1V470MDD1TD
NichiconNichicon
USR1V470MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USR1V470MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.USR1V470MDD1TD.pdf2.USR1V470MDD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
USR1V470MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris USR1V470MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 466054 pcs Duomenų lapas 1.USR1V470MDD1TD.pdf2.USR1V470MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija USR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 127.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-17432-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 47µF Programos General Purpose