USR1C221MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USR1C221MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 16V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.USR1C221MDD1TE.pdf2.USR1C221MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
USR1C221MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris USR1C221MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 16V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 548879 pcs Duomenų lapas 1.USR1C221MDD1TE.pdf2.USR1C221MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija USR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 225mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 220µF Programos General Purpose