USR0J220MDD1TE
NichiconNichicon
USR0J220MDD1TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USR0J220MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.USR0J220MDD1TE.pdf2.USR0J220MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
USR0J220MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris USR0J220MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1259007 pcs Duomenų lapas 1.USR0J220MDD1TE.pdf2.USR0J220MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija USR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 34mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 22µF Programos General Purpose