USR0G470MDD1TE
NichiconNichicon
USR0G470MDD1TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USR0G470MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL
Duomenų lapai: 1.USR0G470MDD1TE.pdf2.USR0G470MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
USR0G470MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris USR0G470MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1399378 pcs Duomenų lapas 1.USR0G470MDD1TE.pdf2.USR0G470MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija USR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 39mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 58.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.059" (1.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 47µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 47µF