USP1H4R7MDD1TE
NichiconNichicon
USP1H4R7MDD1TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USP1H4R7MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.USP1H4R7MDD1TE.pdf2.USP1H4R7MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
USP1H4R7MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris USP1H4R7MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 434503 pcs Duomenų lapas 1.USP1H4R7MDD1TE.pdf2.USP1H4R7MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija USP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 40.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 4.7µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
USP1H2R2MDD1TP
USP1H2R2MDD1TP
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 464617 pcs
parsisiųsti: USP1H2R2MDD1TP.pdf
RFQ
USP1H3R3MDD
USP1H3R3MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 812124 pcs
parsisiųsti: USP1H3R3MDD.pdf
RFQ
USP1H4R7MDD
USP1H4R7MDD
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL