USP0J101MDD1TE
NichiconNichicon
USP0J101MDD1TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USP0J101MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V THRUHOLE
Duomenų lapai: 1.USP0J101MDD1TE.pdf2.USP0J101MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
USP0J101MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris USP0J101MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 6.3V THRUHOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 460419 pcs Duomenų lapas 1.USP0J101MDD1TE.pdf2.USP0J101MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija USP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 142.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos General Purpose