USF1E470MDD1TE
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USF1E470MDD1TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.USF1E470MDD1TE.pdf2.USF1E470MDD1TE.pdf
  • Pranešimas
USF1E470MDD1TE specifikacijos
Dalies numeris USF1E470MDD1TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 25V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 354851 pcs Duomenų lapas 1.USF1E470MDD1TE.pdf2.USF1E470MDD1TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija USF Sraigtasparnis @ žemos dažnio 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 47µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
USF1E470MDD
USF1E470MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL