USF1A330MDD1TP
NichiconNichicon
USF1A330MDD1TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USF1A330MDD1TP
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.USF1A330MDD1TP.pdf2.USF1A330MDD1TP.pdf
  • Pranešimas
USF1A330MDD1TP specifikacijos
Dalies numeris USF1A330MDD1TP Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 461151 pcs Duomenų lapas 1.USF1A330MDD1TP.pdf2.USF1A330MDD1TP.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija USF Sraigtasparnis @ žemos dažnio 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 110mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 1.7 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos General Purpose