USA0J220MDD
NichiconNichicon
USA0J220MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: USA0J220MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 6.3V T/H
Duomenų lapai: 1.USA0J220MDD.pdf2.USA0J220MDD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
USA0J220MDD specifikacijos
Dalies numeris USA0J220MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 6.3V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1602257 pcs Duomenų lapas 1.USA0J220MDD.pdf2.USA0J220MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija USA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 34mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-17255
USA0J220MDD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.059" (1.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Talpa 22µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
USA-49WG
USA-49WG
Gamintojai: Tripp Lite
apibūdinimas: 4-PORT SERIAL TO USB ADAPTER
Sandelyje: 892 pcs
parsisiųsti: USA-49WG.pdf
RFQ
USA0J221MDD1TA
USA0J221MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Sandelyje: 766226 pcs
parsisiųsti: USA0J221MDD1TA.pdf
RFQ
USA0J220MDD1TP
USA0J220MDD1TP
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL