URZ2A4R7MDD1TA
NichiconNichicon
URZ2A4R7MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URZ2A4R7MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URZ2A4R7MDD1TA.pdf2.URZ2A4R7MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
URZ2A4R7MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris URZ2A4R7MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 431314 pcs Duomenų lapas 1.URZ2A4R7MDD1TA.pdf2.URZ2A4R7MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija URZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 32mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 4.7µF Programos General Purpose