URZ2A2R2MDD1TD
NichiconNichicon
URZ2A2R2MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URZ2A2R2MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URZ2A2R2MDD1TD.pdf2.URZ2A2R2MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
URZ2A2R2MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris URZ2A2R2MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1128475 pcs Duomenų lapas 1.URZ2A2R2MDD1TD.pdf2.URZ2A2R2MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija URZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 34mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11542-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 2.2µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
URZ2A220MPD1TD
URZ2A220MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 891682 pcs
parsisiųsti: URZ2A220MPD1TD.pdf
RFQ
URZ2A3R3MDD1TA
URZ2A3R3MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 717335 pcs
parsisiųsti: URZ2A3R3MDD1TA.pdf
RFQ
URZ2A2R2MDD
URZ2A2R2MDD