URZ2A010MDD1TA
NichiconNichicon
URZ2A010MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URZ2A010MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URZ2A010MDD1TA.pdf2.URZ2A010MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
URZ2A010MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris URZ2A010MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 709992 pcs Duomenų lapas 1.URZ2A010MDD1TA.pdf2.URZ2A010MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija URZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 1µF