URZ1V100MDD1TA
NichiconNichicon
URZ1V100MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URZ1V100MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URZ1V100MDD1TA.pdf2.URZ1V100MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
URZ1V100MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris URZ1V100MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 842929 pcs Duomenų lapas 1.URZ1V100MDD1TA.pdf2.URZ1V100MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija URZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 40mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 10µF Programos General Purpose