URZ1E222MHD1CV
NichiconNichicon
URZ1E222MHD1CV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URZ1E222MHD1CV
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URZ1E222MHD1CV.pdf2.URZ1E222MHD1CV.pdf
  • Pranešimas
URZ1E222MHD1CV specifikacijos
Dalies numeris URZ1E222MHD1CV Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5900 pcs Duomenų lapas 1.URZ1E222MHD1CV.pdf2.URZ1E222MHD1CV.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija URZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 970mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1155A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose