URZ1E101MDD1TA
NichiconNichicon
URZ1E101MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URZ1E101MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URZ1E101MDD1TA.pdf2.URZ1E101MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
URZ1E101MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris URZ1E101MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 553374 pcs Duomenų lapas 1.URZ1E101MDD1TA.pdf2.URZ1E101MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija URZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 195mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Talpa 100µF