URZ1C330MDD1TD
NichiconNichicon
URZ1C330MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URZ1C330MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URZ1C330MDD1TD.pdf2.URZ1C330MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
URZ1C330MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris URZ1C330MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1451500 pcs Duomenų lapas 1.URZ1C330MDD1TD.pdf2.URZ1C330MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija URZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11436-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
URZ1C222MHD1TN
URZ1C222MHD1TN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 83870 pcs
parsisiųsti: URZ1C222MHD1TN.pdf
RFQ
URZ1C330MDD
URZ1C330MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL