URZ1C220MDD1TD
NichiconNichicon
URZ1C220MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URZ1C220MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URZ1C220MDD1TD.pdf2.URZ1C220MDD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
URZ1C220MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris URZ1C220MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 792477 pcs Duomenų lapas 1.URZ1C220MDD1TD.pdf2.URZ1C220MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija URZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 100mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11435-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 22µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
URZ1C221MPD1TD
URZ1C221MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 338404 pcs
parsisiųsti: URZ1C221MPD1TD.pdf
RFQ
URZ1C220MDD
URZ1C220MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL