URY2F330MRD
NichiconNichicon
URY2F330MRD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URY2F330MRD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URY2F330MRD.pdf2.URY2F330MRD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
URY2F330MRD specifikacijos
Dalies numeris URY2F330MRD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 121343 pcs Duomenų lapas 1.URY2F330MRD.pdf2.URY2F330MRD.pdf
Įtampa - Įvertinta 315V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.787" Dia (20.00mm)
Serija URY Sraigtasparnis @ žemos dažnio 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 192mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11256
URY2F330MRD-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos General Purpose