URS1V4R7MDD
NichiconNichicon
URS1V4R7MDD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URS1V4R7MDD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URS1V4R7MDD.pdf2.URS1V4R7MDD.pdf
  • Pranešimas
URS1V4R7MDD specifikacijos
Dalies numeris URS1V4R7MDD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 741976 pcs Duomenų lapas 1.URS1V4R7MDD.pdf2.URS1V4R7MDD.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija URS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 35mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 4.7µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
URS1V470MDD1TA
URS1V470MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 704372 pcs
parsisiųsti: URS1V470MDD1TA.pdf
RFQ
URS1V470MDD1TD
URS1V470MDD1TD
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 1247311 pcs
parsisiųsti: URS1V470MDD1TD.pdf
RFQ
URS1V4R7MDD1TD
URS1V4R7MDD1TD