URS1J221MHD1TO
NichiconNichicon
URS1J221MHD1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URS1J221MHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URS1J221MHD1TO.pdf2.URS1J221MHD1TO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
URS1J221MHD1TO specifikacijos
Dalies numeris URS1J221MHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 256628 pcs Duomenų lapas 1.URS1J221MHD1TO.pdf2.URS1J221MHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija URS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 735mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12011-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 220µF Programos General Purpose