URS1H101MPD1TD
NichiconNichicon
URS1H101MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: URS1H101MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.URS1H101MPD1TD.pdf2.URS1H101MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
URS1H101MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris URS1H101MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 285552 pcs Duomenų lapas 1.URS1H101MPD1TD.pdf2.URS1H101MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija URS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 360mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11701-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 100µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
URS1H220MDD
URS1H220MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 794977 pcs
parsisiųsti: URS1H220MDD.pdf
RFQ
URS1H101MPD
URS1H101MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL