UPX1V221MHD1TO
NichiconNichicon
UPX1V221MHD1TO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPX1V221MHD1TO
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPX1V221MHD1TO.pdf2.UPX1V221MHD1TO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UPX1V221MHD1TO specifikacijos
Dalies numeris UPX1V221MHD1TO Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 191193 pcs Duomenų lapas 1.UPX1V221MHD1TO.pdf2.UPX1V221MHD1TO.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 756mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.008A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12190-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C Talpa 220µF