UPX1C102MHD1TN
NichiconNichicon
UPX1C102MHD1TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPX1C102MHD1TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPX1C102MHD1TN.pdf2.UPX1C102MHD1TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UPX1C102MHD1TN specifikacijos
Dalies numeris UPX1C102MHD1TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70924 pcs Duomenų lapas 1.UPX1C102MHD1TN.pdf2.UPX1C102MHD1TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.008A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.344A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12279-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPX1C331MPD1TD
UPX1C331MPD1TD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 304305 pcs
parsisiųsti: UPX1C331MPD1TD.pdf
RFQ
UPX1C102MHD
UPX1C102MHD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL