UPW2V220MHH
NichiconNichicon
UPW2V220MHH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW2V220MHH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW2V220MHH.pdf2.UPW2V220MHH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UPW2V220MHH specifikacijos
Dalies numeris UPW2V220MHH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5847 pcs Duomenų lapas 1.UPW2V220MHH.pdf2.UPW2V220MHH.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 208mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Talpa 22µF Programos General Purpose