UPW2A6R8MDD1TD
NichiconNichicon
UPW2A6R8MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW2A6R8MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW2A6R8MDD1TD.pdf2.UPW2A6R8MDD1TD.pdf
  • Pranešimas
UPW2A6R8MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPW2A6R8MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1963270 pcs Duomenų lapas 1.UPW2A6R8MDD1TD.pdf2.UPW2A6R8MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 28.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11372-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 3.5 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 6.8µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 6.8µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPW2A6R8MDH
UPW2A6R8MDH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 4608 pcs
parsisiųsti: UPW2A6R8MDH.pdf
RFQ
UPW2A820MPD
UPW2A820MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 251615 pcs
parsisiųsti: UPW2A820MPD.pdf
RFQ
UPW2A6R8MDD
UPW2A6R8MDD