UPW2A330MPH6
NichiconNichicon
UPW2A330MPH6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW2A330MPH6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW2A330MPH6.pdf2.UPW2A330MPH6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UPW2A330MPH6 specifikacijos
Dalies numeris UPW2A330MPH6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5374 pcs Duomenų lapas 1.UPW2A330MPH6.pdf2.UPW2A330MPH6.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 108mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 360mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 450 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Talpa 33µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPW2A331MHD1TN
UPW2A331MHD1TN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 63550 pcs
parsisiųsti: UPW2A331MHD1TN.pdf
RFQ
UPW2A391MHH
UPW2A391MHH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 4824 pcs
parsisiųsti: UPW2A391MHH.pdf
RFQ
UPW2A330MPH
UPW2A330MPH
apibūdinimas: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL