UPW2A100MED
NichiconNichicon
UPW2A100MED Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW2A100MED
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW2A100MED.pdf2.UPW2A100MED.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPW2A100MED specifikacijos
Dalies numeris UPW2A100MED Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 943086 pcs Duomenų lapas 1.UPW2A100MED.pdf2.UPW2A100MED.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 39mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-1967
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1.8 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 10µF