UPW1V270MDD1TA
NichiconNichicon
UPW1V270MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1V270MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1V270MDD1TA.pdf2.UPW1V270MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UPW1V270MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UPW1V270MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 943428 pcs Duomenų lapas 1.UPW1V270MDD1TA.pdf2.UPW1V270MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 54mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 600 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 27µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 27µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPW1V270MDH
UPW1V270MDH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 4480 pcs
parsisiųsti: UPW1V270MDH.pdf
RFQ
UPW1V222MHD6
UPW1V222MHD6
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 84952 pcs
parsisiųsti: UPW1V222MHD6.pdf
RFQ
UPW1V270MDD
UPW1V270MDD