UPW1V182MHD6TN
NichiconNichicon
UPW1V182MHD6TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1V182MHD6TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1V182MHD6TN.pdf2.UPW1V182MHD6TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
UPW1V182MHD6TN specifikacijos
Dalies numeris UPW1V182MHD6TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101468 pcs Duomenų lapas 1.UPW1V182MHD6TN.pdf2.UPW1V182MHD6TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.117A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.49A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12350-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 28 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Talpa 1800µF