UPW1J6R8MDH6
NichiconNichicon
UPW1J6R8MDH6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1J6R8MDH6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1J6R8MDH6.pdf2.UPW1J6R8MDH6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UPW1J6R8MDH6 specifikacijos
Dalies numeris UPW1J6R8MDH6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6.8UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5123 pcs Duomenų lapas 1.UPW1J6R8MDH6.pdf2.UPW1J6R8MDH6.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 3.5 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 6.8µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 6.8µF