UPW1HR47MDD1TA
NichiconNichicon
UPW1HR47MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1HR47MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1HR47MDD1TA.pdf2.UPW1HR47MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UPW1HR47MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UPW1HR47MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1091460 pcs Duomenų lapas 1.UPW1HR47MDD1TA.pdf2.UPW1HR47MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 7.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 5 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 0.47µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPW1H821MHH
UPW1H821MHH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 5510 pcs
parsisiųsti: UPW1H821MHH.pdf
RFQ
UPW1HR47MDD
UPW1HR47MDD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL