UPW1H4R7MDD1TD
NichiconNichicon
UPW1H4R7MDD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1H4R7MDD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1H4R7MDD1TD.pdf2.UPW1H4R7MDD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPW1H4R7MDD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPW1H4R7MDD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1094140 pcs Duomenų lapas 1.UPW1H4R7MDD1TD.pdf2.UPW1H4R7MDD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11360-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 2.3 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 4.7µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPW1H4R7MDD1TA
UPW1H4R7MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 1015491 pcs
parsisiųsti: UPW1H4R7MDD1TA.pdf
RFQ
UPW1H4R7MDD
UPW1H4R7MDD
Gamintojai: Nichicon