UPW1H2R2MDD1TA
NichiconNichicon
UPW1H2R2MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1H2R2MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1H2R2MDD1TA.pdf2.UPW1H2R2MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UPW1H2R2MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UPW1H2R2MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1009461 pcs Duomenų lapas 1.UPW1H2R2MDD1TA.pdf2.UPW1H2R2MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 16.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 55mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 3 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 2.2µF Programos General Purpose