UPW1E471MPD1TD
NichiconNichicon
UPW1E471MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1E471MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1E471MPD1TD.pdf2.UPW1E471MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UPW1E471MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPW1E471MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 263503 pcs Duomenų lapas 1.UPW1E471MPD1TD.pdf2.UPW1E471MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 787.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11771-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 68 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPW1E471MPH
UPW1E471MPH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 4051 pcs
parsisiųsti: UPW1E471MPH.pdf
RFQ
UPW1E471MPD
UPW1E471MPD
Gamintojai: Nichicon