UPW1C330MDD6TE
NichiconNichicon
UPW1C330MDD6TE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1C330MDD6TE
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1C330MDD6TE.pdf2.UPW1C330MDD6TE.pdf
  • Pranešimas
UPW1C330MDD6TE specifikacijos
Dalies numeris UPW1C330MDD6TE Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 896398 pcs Duomenų lapas 1.UPW1C330MDD6TE.pdf2.UPW1C330MDD6TE.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 450 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos General Purpose