UPW1A681MPD6TA
NichiconNichicon
UPW1A681MPD6TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1A681MPD6TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1A681MPD6TA.pdf2.UPW1A681MPD6TA.pdf
  • Pranešimas
UPW1A681MPD6TA specifikacijos
Dalies numeris UPW1A681MPD6TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 374955 pcs Duomenų lapas 1.UPW1A681MPD6TA.pdf2.UPW1A681MPD6TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 547.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 730mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 85 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 680µF Programos General Purpose