UPW1A471MPD1TD
NichiconNichicon
UPW1A471MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1A471MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1A471MPD1TD.pdf2.UPW1A471MPD1TD.pdf
  • Pranešimas
UPW1A471MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPW1A471MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 946762 pcs Duomenų lapas 1.UPW1A471MPD1TD.pdf2.UPW1A471MPD1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 416.25mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Box (TB) Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 493-11632-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 117 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UPW1A471MPD
UPW1A471MPD
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL