UPW1A222MPH6
NichiconNichicon
UPW1A222MPH6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW1A222MPH6
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW1A222MPH6.pdf2.UPW1A222MPH6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UPW1A222MPH6 specifikacijos
Dalies numeris UPW1A222MPH6 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4206 pcs Duomenų lapas 1.UPW1A222MPH6.pdf2.UPW1A222MPH6.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPW Ripple Current @ High Frequency 1.815A @ 100kHz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Varža 35 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.240" (31.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose