UPW0J682MHD1TN
NichiconNichicon
UPW0J682MHD1TN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW0J682MHD1TN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPW0J682MHD1TN.pdf2.UPW0J682MHD1TN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
UPW0J682MHD1TN specifikacijos
Dalies numeris UPW0J682MHD1TN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 124110 pcs Duomenų lapas 1.UPW0J682MHD1TN.pdf2.UPW0J682MHD1TN.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.176A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.56A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-12312-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 22 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Talpa 6800µF