UPW0J680MDD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPW0J680MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 68UF 20% 6.3V THRU HOLE
Duomenų lapai: 1.UPW0J680MDD1TA.pdf2.UPW0J680MDD1TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UPW0J680MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UPW0J680MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 68UF 20% 6.3V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 941527 pcs Duomenų lapas 1.UPW0J680MDD1TA.pdf2.UPW0J680MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UPW Sraigtasparnis @ žemos dažnio 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-17684-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.059" (1.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 68µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 68µF Programos General Purpose