UPS1E471MPD1TD
NichiconNichicon
UPS1E471MPD1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UPS1E471MPD1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UPS1E471MPD1TD.pdf2.UPS1E471MPD1TD.pdf3.UPS1E471MPD1TD.pdf4.UPS1E471MPD1TD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UPS1E471MPD1TD specifikacijos
Dalies numeris UPS1E471MPD1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 568mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 800mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-11948-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 140 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF